Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rozprávkové dopoludnie 2019

Rozprávkový deň 2019

rozprávkový svet.jpg


Rozprávkový deň 2019
 

     Vo štvrtok, 1.8.2019 veľké aj malé deti mohli krásne vyobliekané v rôznych kostýmoch vojsť do rozprávkového sveta. Tejto aktivity sa zúčastnilo 50 detí spolu s rodičmi alebo starými rodičmi. Všetko sa začalo konať o 9:30 na parkovisku pri Obecnom úrade, kde sme zaregistrovali súťažiacich a rozdali štartovacie čísla. 

      Na začiatku sa nám predstavili deti v rozprávkových kostýmoch a porota mala ťažkú úlohu vybrať 10 najkrajších.  Z detí od 3 do 12 rokov to nakoniec boli: Samko Bartek, Jakubko Gecík, Ľubko Poník, Vaneska Balázsová, Livka Tokárová, Jenka Horváthová, Miška Balážová, Bibka Tokárová, Aďka Krajňáková, Karolínka Nižníková.

      Potom sa uskutočnilo športové podujatie  na kolieskových korčuliach, bicykloch a  kolobežkách. Súťaž prebiehala vo viacerých kategóriách, aj trasy sme vyberali podľa veku súťažiacich. Nezabudli sme ani na našich škôlkarov, pre ktorých sme pripravili tiež súťaž na odrážadlách, bicykloch aj  kolobežkách. Organizátori pripravili tiež súťaže podľa veľmi známej rozprávky Máša a medveď. Deti mohli pomáhať Máši skladať obrázok, pomáhať upratovať neporiadok, chytať rybky, športovať na kolobežke...  Po odsúťažení sme pristúpili k vyhodnoteniu, kde súťažiaci mohli vyhrať pekné medaily, knihy a sladkosti. A ceny deťom odovzdávala samotná Máša z rozprávky.

    Tento rozprávkový deň mohol byť zrealizovaný aj vďaka animátorom - Lucke Senderákovej, Terezke Senderákovej, Livii Plavčanovej, Jurkovi Senderákovi, Julke Palkovej, Evke Bobákovej, Zuzke Poklembovej, Aničke Konečnej, Tomášovi Plavčanovi, Miškovi Senderákovi, Maruške Meščanovej  ale aj pánu starostovi Ing. Jurajovi Senderákovi a všetkým pracovníkom obecného úradu.


 
Ako často navštevujete stránku obce?
 
 
45%

 
 
 
33%

 
 
 
21%

 
Počet hlasujúcich: 42

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Počasie
webygroup
ÚvodÚvodná stránka